در انتخاب اسباب بازی برای نوزاد نکات زیادی وجود دارد. شما با آگاهی از این نکات میتوانید مناسب ترین اسباب بازیها را برای نوزاد خود انتخاب نمایید. از طرفی عدم شناخت اسباب بازی مناسب برای گروه های سنی مختلف باعث  میشود در هنگام خرید سیسمونی، اسباب بازیهایی را انتخاب کنید که در ماه های ابتدایی تولد نوزاد، کارایی مناسب نداشته باشند. برای دانستن این نکات با ما همراه باشید.

سیسمونی نوزاد

کودک در هر دوره ای از زندگی می بایست متناسب با رده سنی که در آن قرار دارد. از اسباب بازی هایی استفاده کند که به رشد و پیشرفت توانایی های فردی او کمک کند.

همانطور که می دانید نوزادان در ماه های ابتدایی بعد از تولدشان با چشم های خود اجسام را دنبال می کنند. رنگ های روشن و تند و صورت ها برایشان جذابیت بیشتری دارند. آن ها با دیدن وسایل رنگی، دست ها و پاهایشان را تکان می دهند. با شنیدن هر صدایی سر خودشان را می چرخانند تا رد آن صدا را پیدا کنند.

به همین دلیل انتخاب درست و مناسب اسباب بازی برای نوزاد به ویژه در ماه های ابتدایی می تواند به آنها در آشنایی با محیط کمک بسیار زیادی کند.

اسباب بازی برای نوزاد

اسباب بازی های مناسب بدو تولد تا ۴ ماهگی

جغجغه یک اسباب بازی مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا ۴ ماهگی می باشد. که می توانید به عنوان اسباب بازی سیسمونی خریداری کنید.  جغجغه با تکان دادن و فشار دست به صدا در می آید. کودک را سرگرم می کند،. اگر نوزاد شما هنوز قادر به گرفتن جغجغه در دست خود نمی باشد، می توانید خودتان آن را برای او تکان دهید تا او لذت ببرد!

آویز بالای گهواره و اسباب بازی های موزیکال و متحرک، به رشد بینایی کودکان کمک می کنند. این دسته از اسباب بازی ها، انتخاب مناسب اسباب بازی برای نوزاد تا ۴ ماهگی است. کودک متوجه آهنگ، ریتم و تکرار آن می شود.

شما سعی کنید چند روز به طور مداوم از این اسباب بازی های موزیکال برای کودک خود استفاده کنید. بعد به مدت دو روز استفاده از آن ها را متوقف کنید.

سپس مجدد از اسباب بازی های موزیکال استفاده کنید. اگر کودکتان ناگهان هوشیار شد و یا دست و پایش را تکان داد، یعنی موسیقی را به خاطر آورده است. این یکی از شیوه های درست بازی با نوزاد می باشد.

اسباب بازی برای نوزاد

اسباب بازی های مناسب ۴ تا ۸ ماهگی

در این سن، نوزادان از شنیدن آهنگ ها و صداهایی که پشت سر هم تکرار می شوند، لذت می برند. اسباب بازی موزیکال سبک و کوچک، مثل انواع جغجغه های چراغ دار و موزیکال که با فشار دادن دست، به صدا در می آیند، انتخاب مناسبی برای گروه سنی ۴ تا ۸ ماه می باشند.

از آنجایی که نوزادان در این سن، دست های خود را در دهان فرو می برند. هر چیزی هم که در دست داشته باشند، وارد دهانشان می کنند. بنابراین جنس اسباب بازی باید از مواد اولیه نو و در حد امکان غیر شیمیایی باشد. رنگ های این اسباب بازی ها باید کاملا طبیعی و غیر مضر باشند.

در انتخاب اسباب بازی برای نوزاد ۴ تا ۸ ماهه، توصیه می شود که از برندهای معتبر و محبوب خرید کنید.
فروشگاه اینترنتی بازار آنلاین با ارائه محصولات شرکت هولی تویز( هولا) گلچینی از بهترین اسباب بازی های مناسب سیسمونی و نوزادی را خدمت شما عزیزان با قیمت بسیار مناسب ارائه می نماید.
جهت مشاهده این اسباب بازی ها اینجا کلیک نمایید.

اسباب بازی برای نوزاد

اسباب بازی های مناسب ۸ تا ۱۲ ماهگی

کودکان در این سن با مفهوم گنجایش و ماهیت مایع و جامد آشنا می شوند. برای این کار می توانید از انواع اسباب بازی های حمام، مثل ست حیوانات حمام هولی تویز داخل حمام استفاده کنید. تا در قالب آب بازی با کودک را با مفهوم گنجایش، بیشتر آشنا کنید.

اسباب بازی های حمام یکی از بهترین انتخاب ها برای زمان حمام کردن بچه ها، به خصوص در گروه سنی ۸ تا ۱۲ ماه می باشد.

این موضوع مهم است که بدانید کودکان در این سنین، علاقه زیادی به جا به جایی وسایل دارند. در هنگام جابجایی وسایل، با اسم آنها آشنا می شوند. رنگ ها و اشکال، میوه ها و حیوانات را و… را می شناسند.
انواع اسباب بازی های هولی تویز از بهترین گزینه ها برای این گروه سنی می باشند.

همواره این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب اسباب بازی برای نوزاد متناسب با سن کودک، نقش بسیار مهمی در رشد هوش کودک دارد. بنابراین فضای اتاق فرزندان خود را با اسباب بازی های نامناسب اشغال نکنید. خرید چند مدل اسباب بازی استاندارد و با کیفیت بهتر از خرید تعداد زیادی اسباب بازی غیر استاندارد و نامناسب برای نوزادان می باشد.

سیسمونی نوزاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آیا امتحان این کالا را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید؟نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *