اسباب بازی ۳ ساله از پر محصول ترین دسته بندی های اسباب بازی است. چرا که حجم زیادی از اسباب بازی ها برای رده سنی سه سالگی تولید می شوند. احتمالا مهم ترین سئوال شما والدین گرامی این است که از بین این همه تنوع برای اسباب بازی کودکان ، کدام اسباب بازی برای فرزند شما مناسب است؟ در انتخاب اسباب بازی ۳ ساله باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید. در ادامه این مقاله، به برخی از مهمترین نکاتی که در خرید اسباب بازی بچگانه باید در نظر گرفته شود، اشاره میکنیم. پس با ما همراه باشد.

اسباب بازی 3 ساله

بدن کودکان در سنین قبل از رفتن به مدرسه در حال رشد سریع تری میباشد و اصطلاحا میگوییم که سن رشد کودک است. بنابراین شما والدین گرامی باید اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که به روند رشد کودک دلبندتان کمک شایانی نمایند. به طوری که هم نیازهای جسمی و فیزیکی وی را برطرف کنند و هم بر روی فکر و قدرت تفکر کودک تاثیر خوبی داشته باشند.
در نتیجه اسباب بازی بچگانه برای سن ۳ سالگی، علاوه بر اینکه باید سرگرم کننده باشد، از بعد آموزشی و کاربردی هم برخوردار باشد. تا باعث رشد خلاقیت ها، توانایی ها و همچنین هماهنگی بین بینایی و لامسه کودک شود. اسباب بازی هایی که چنین خصوصیاتی را دارند، برای رشد و تقویت ذهن کودک بسیار تاثیر گذار و مفید خواهند بود.

اسباب بازی 3 ساله

اسباب بازی ۳ ساله یکی از بهترین راههای سرگرم کردن و کمک آموزشی کودک محسوب میگردد. چرا که اسباب بازی مناسب کودک ۳ ساله، خلاقیت کودک را شکوفا میکند. همچنین باعث میشود کودک از ۳ سالگی خویش خاطرات شیرینی را در ذهنش داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی بازارآنلاین برای ۳ سالگی کودکان، اسباب بازی های بسیار با کیفیت همراه با تنوع فراوان را تهیه نموده و در سایت قرار داده است که نظر هر سلیقه ای را به خود جلب می نماید.

بهترین اسباب بازی برای کودکان ۳ ساله

اسباب بازی 3 ساله

کودک ۳ ساله توانائی دویدن دارد. پاهایش هر روز قوی تر میشوند. بنابراین اسباب بازی هایی را خریداری کنید که مهارت های حرکتی او را تقویت کنند. از طرفی اسباب بازی هایی را که به صورت دسته جمعی قابل بازی باشند، تعاملات و ارتباطات کودک، روحیه تلاشگری و رقابت پذیری، روحیه کمک کردن و دوستی و همچنین مهارت های اجتماعی کودکتان را افزایش میدهند.
کودکان در این سنین در موقع بازی کردن با اسباب بازی هایشان مفاهیمی همچون پیروزی و شکست، برد و باخت، همکاری و رقابت را می آموزند.

انواع تفنگ های آبپاش، تیرفومی و دوکاره( آبپاش و توپ پران) همچنین استخر بادی اینتکس، چادر بادی اینتکس، نمونه ای از اسباب بازی های مناسب این سن می باشد، که ما به شما پیشنهاد میدهیم.  چون این اسباب بازی ها قابلیت بازی به صورت گروهی و تکی را دارند. به همین دلیل باعث تحرک فوق العاده کودکان میشوند. از طرفی بسیار فرح بخش و سرگرم کننده هستند. کیفیت اسباب بازی های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی بازار آنلاین، بسیار بالا و بر اساس آخرین استانداردهای جهانی تولید اسباب بازی می باشد.

اسباب بازی 3 ساله

خرید اسباب بازی برای کودک ۳ ساله

کلام و گفتار کودک از مهمترین مواردی میباشد که در سن ۳ الی ۴ سالگی باید مورد توجه ویژه والدین قرار گیرد. کودک سه ساله براحتی جملات ۳ و ۴ کلمه ای یا حتی بلندتر را بیان میکند. بازی هایی که کودک را تشویق به حرف زدن می کند، گفتار و کلام او را بهبود می بخشد و دایره لغاتش را گسترش میدهد.
در نتیجه خرید اسباب بازی آموزشی یکی از بهترین گزینه ها در خرید اسباب بازی ۳ ساله است.

اسباب بازی 3 ساله

کودکان در موقع بازی با اسباب بازی های آموزشی، مفاهیم و واژگان زیادی از جمله اندازه، رنگ، حجم و بسیاری از مفاهیم دیگر را می شناسند. اگر شما پدر و مادرها هم در بازی با کودکتان مشارکت داشته باشید، مسیر یادگیری را برای او هموارتر می کنید. و کودک نیز حس مهم بودن و اعتماد به نفس پیدا میکند.
در خلال بازی با کودک همراه با او رویاپردازی کنید، خاطرات شیرین کودکی خودتان را برایش تعریف کنید. از او درباره نوع بازی با اسباب بازی ها سوال کنید و… رعایت موارد گفته شده تاثیر شگرفی در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی کودکان خواهد داشت.

خرید بازی فکری برای کودکان ۳ ساله

همانطور که میدانید، بخش عمده ای از مهارت های پایه ای کودکان در سن ۳ سالگی شکل می گیرند. بنابراین پراهمیت میباشد که در خرید بازی فکری برای کودکان ۳ ساله موارد زیادی را در نظر داشته باشیم. احتمالا جنسیت و علایق کودک همچنین ویژگی های رشدی وی از مهمترین موارد است.
اسباب بازی هایی که نه خیلی ساده و نه خیلی پیچیده هستند، تفکر و خلاقیت، هماهنگی بین چشم و دست، تقویت عضلات انگشتان و مهارت استفاده از انگشتان را در کودک ۳ ساله ارتقا میدهند.

اسباب بازی 3 ساله

مهارت های پایه ای اگر در سنین قبل از مدرسه در کودکان شکل بگیرند، هنگامی که وی وارد مدرسه شد، کمک بسیار خوبی در یادگیری درس ها و آموزش سریع تر نوشتن و خواندن، خواهند نمود.
از طرفی تحقیقات زیادی نشان داده است کودکانی که در سنین قبل از پیش دبستانی با اسباب بازی مناسب سن خود بازی کرده اند، به احتمال زیاد، در مدرسه و در یادگیری دروس، مشکلات کمتری نسبت به همسالان خود خواهند داشت.
لگوها و پازل ها، اسباب بازی لوازم موسیقی، اسباب بازی هایی که حروف و اعداد را آموزش میدهند.

اسباب بازی 3 ساله

نمونه سفارش های ارسال شده توسط مجموعه بازار آنلاین را میتوانید از طریق پیج اینستاگرام اسباب بازی فروشی فروشگاه اینترنتی بازارآنلاین  مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آیا امتحان این کالا را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید؟نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *