[vc_row][vc_column][woodmart_products taxonomies=”20″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

فروشگاه اینترنتی بازار آنلاین در دسته بندی های محصولات خود ، دمنوش های تخصصی لاغری و مصفی خون دکتر بیز را قرار داده است .

در یک تعریف از دمنوش می گویند : دمنوش نوعی نوشیدنی است که در آن جزئی از گل ، برگ ، ساقه ، ریشه ، دانه ، پوست میوه یا اجزای دیگر گیاهان دارویی که قابل حل در آب می باشد ، به صورت خشک یا تازه مورد استفاده قرار می‌گیرد . در تعریفی دیگر به نوشیدنی ساخته شده از گیاهان دارویی و ادویه جات دمنوش گفته می‌شود .

استفاده از دمنوش ها از گذشتگان دور بین تمام ملت ها رایج بوده و در طب سنتی کشور ما نیز جایگاه خاص و کاربردهای فراوانی داشته و دارد . همه ما از دمنوش هایی که مادربزرگ ها و یا مادرانمان درست کرده اند خاطرات خوبی را به یاد داریم . دمنوش ها هم باعث تنوع در طعم و مزه نوشیدنی های ما می شوند و هم خواص درمانی بسیاری دارند و باعث سلامت جسم و روح انسان هستند .

دمنوش های تخصصی

فروشگاه اینترنتی بازار آنلاین با ارائه دمنوش های تخصصی لاغری و مصفی خون ، امیدوار است که برای افرادی که قصد کم کردن وزن خود و رسیدن به تناسب اندام را دارند و همچنین کسانی که مشکل کبد چرب دارند و به سلامتی خون و کبد خود اهمیت می دهند ، کمک شایانی کرده باشد . این دمنوش ها از مواد کاملا طبیعی و ارگانیک تهیه شده اند . تمامی فرآیند تولید این دمنوش ها ، از کشت محصولات و گیاهان دارویی گرفته تا پروسه تولید و بسته بندی محصول نهایی ، زیر نظر متخصصین تغذیه و طب سنتی با دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته همراه با تکنولوژی های مدرن و فرمولاسیون جدید و بکر ، صورت گرفته است .

دمنش های لاغری و مصفی خون دکتر بیز برای اولین بار در کشور با مجوز رسمی و پروانه ساخت از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تولید می شوند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]